Teknolojik Olarak Akıllı Bilgisayarlar

Teknolojik Olarak Akıllı Bilgisayarlar

Sosyal Medyada Paylaş!

2018’de, en iyi bilgisayarlar gittikçe daha da gelişmiş olmaya devam ediyor, ancak güncel kalmak istiyorsanız, en iyi bilgisayarlardan birine ihtiyacınız olacak. Tek yapmanız gereken internette gezinmek olsa bile, çok fazla reklam yükleyerek yavaşlayabilirsiniz. Bu yüzden en iyi PC’ler hala akıllı telefonlardan ve bazılarının yerini alacağını söyleyebileceği en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan daha iyidir.

Akıllı Bilgisayarlar

Ayrıca kolayca yükseltilebilirler – en iyi bilgisayarları kolayca güncel tutabilirsiniz. Şu an piyasadaki çok çeşitli PC bileşenleriyle, istediğiniz tüm güce sahip olabilirsiniz. En iyi oyun bilgisayarlarından birini istiyorsanız, en iyi ekran kartlarından birine atmaktan çekinmeyin – en iyi bilgisayar oyunları sadece 30 dakikalık bir yükseltme uzaklıktadır.

Dell XPS Tower Special Edition

Daha iyi bir kelime yetersizliği nedeniyle, Dell XPS Tower Edition gizlidir. Ailenizin masanın altına sakladığı eski bilgisayara oldukça benzeyen bu sıkıcı dış, heyecan verici bir dizi bileşene inanmaktadır. İçinde yanan 7. nesil Intel CPU ve geniş bir sabit disk ve / veya SSD’ye ek olarak GPU teknolojisindeki en son tercihinizi bulacaksınız. Şimdi, Özel Sürüm yalnızca ABD’de kullanıma sunuluyor, ancak İngiltere ve Avustralya’daki okuyucularımız normal Dell XPS Kulesi’ni almaya devam edecek ve Dell’in yapılandırma sayfası üzerinden aynı seviyeye getirebilecekler.

Microsoft Surface Studio

Microsoft Surface Studio

Microsoft Surface Studio, piyasadaki en iyi bilgisayarlardan biridir. Tüm bileşenleri ekranın arkasına yerleştiren hepsi bir arada formülünü sallıyor ve bunun yerine her şeyi tabana taşıyor. Sonuçta ortaya çıkan cihaz, çoğu 4K ekranı bile utandıran en ince 28 inç PixelSense ekranlarından birine sahip. Dahası, tamamen eklemli stand, Yüzey Kalemi desteği ile çalışmak ve oyun için oldukça esnek bir araç olmasını sağlar. Sonuç olarak, Surface Studio sanatın olağanüstü bir eseridir.

İlginizi Çekebilir!  Mobilya Monte Edebilen Robot Geliştirildi

Intel Hades Canyon NUC

Harika bir masaüstü deneyimi arıyorsanız, ancak fazla yeriniz yoksa Intel Hades Canyon NUC’tan başkasına bakmayın. Bu küçük çıplak kemikli PC’de, teknolojisi delicesine güçlü bir 8. nesil Intel Core i7 işlemciye ve ayrık sınıf Radeon grafiklerine sahipsiniz – bir miktar RAM ve depolama birimine bir kez attığınızda, en iyi PC oyunlarını bir arada olmadan elde edebileceksiniz. Dünyada bakım. Elbette, tam boyutlu bir masaüstüne karşı koyamaz, ancak alan az olduğunda veya yalnızca set üstü kutusu gibi görünen bir PC’niz olmasını tercih edersiniz buna tamamen değer.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın