iPhone’da Silinen Verileri Geri Getirme

Sosyal Medyada Paylaş!

iPhone’da Silinen Verileri Geri Getirme İşlemi Nasıl Yapılır ?

IPhone veri kaybı için üç çözüm var. iPhone 8’iniz, yaşlanan bir iPhone 6’nız veya eski bir iPhone 4’ünüz olsun, verilerinizi kurtarabilirsiniz. Her çözüm, kaybolan iPhone mesajlarının, kişilerin, çağrıların ve diğer dosyaların depolandığı alanlara erişmenizi sağlar.

Kolay Veri Kurtarma

IPhone’lar ve diğer iOS cihazları için veri kurtarma çözümleri oldukça halka açık olmamasına rağmen mevcuttur. Bir öğe telefonunuzdan silindikten sonra yine de iPhone’un dâhili veritabanında saklanır. Silinen ve kaybolan dosyaları açığa çıkarmak için bir iOS Apple cihazının dâhili veritabanını ayıklamanız gerekebilir. Bu, kullanımı kolay bir üçüncü parti yazılımla yapılabilir. Enigma Kurtarma programı ile kurtarma işleminizi tamamlar, silinmiş kayıtlarınızı bulabilirsiniz. Cihazınızın taranması sırasında iPhone’unuzun bir kopyası oluşturulur. Dosyalar, verilerinize bilgisayara aktarılacak ve kaydedilebilecek şekilde yazılımda okunabilir bir biçimde sunuluyor. Enigma Kurtarma, 6.0 ve daha sonraki sürümleri çalıştıran tüm iOS cihazlarıyla uyumludur. Verilerinizi kurtarmanız gereken ilk seçenek doğrudan iPhone‘unuzdan kurtarmaktır. Telefonunuz kaybolursa, çalınırsa veya bozuksa silinen verileri daha önce yapılmış bir yedek dosyadan kurtarabilirsiniz.

Adım 1 – Enigma Kurtarma programını indirin

Enigma Recovery yazılımını masaüstü bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza indirin ve Enigma Kurtarma’yı açın. IPhone’unuzu USB ile bilgisayara bağlayın. iPhone’u Tarama Kurtarmaya ayarlayın ve iPhone için veri taramak istediğiniz veri türlerini seçin. Kurtulacak veri türlerini seçin. Enigma programı, bilgisayarınıza verileri aktaracaktır.

İlginizi Çekebilir!  Android'de Batarya Tasarrufu Nasıl Sağlanır?

Adım 2 – iTunes yedeklemesiyle verilerinizi kurtarın

Yazılımı açın ve ‘iTunes yedeklemesinden kurtar’ seçeneğini seçin. Ardından, kurtarmak istediğiniz yedek dosyayı seçin. IPhone yedeklemeniz çok miktarda veri içeriyorsa, tarama biraz zaman alabilir.

Adım 3 – iCloud yedeklemeden veri kurtarma

Daha önce icloud yedeklemesi yaptıysanız icloud’dan da iphone verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın