Apple Watch Kayışları Nasıl Değiştirilir ?

Sosyal Medyada Paylaş!

Apple Watch Kayışları Nasıl Değiştirilir? Apple Watch Kayışı Nasıl Çıkarılır? Apple Watch Özel Kayışı Takma

Apple Watch’da çok geniş bir fiyat aralığı var ve bu varyasyonun birçoğu kayış stilindeki varyasyonlara göre değişebiliyor. Bununla birlikte, sayısız kayış stiliyle rahatlıkla evde değiş tokuş edebiliyorsunuz. Apple Watch kayışınızı çıkarmak ve değiştirmek isteyebileceğiniz çok çeşitli sebepler var ancak bunların neredeyse tamamı maliyetle ilgili ya da moda kaynaklı olabilir. Gösterişli altın kayış veya spor görünümlü bir kayış tercihinize göre size birden fazla seçenek sunan Apple Watch kayışınızı değiştirmek de oldukça kolaydır. Şimdi, kayışın nasıl çıkarılacağına, bir Apple Watch kayışı ile nasıl değiştirileceğine bir göz atalım.

Apple Watch Kayışı Nasıl Çıkarılır?

Apple Watch Kayışı Nasıl Çıkarılır

Apple Watch’tan kayışın çıkarılması alet gerektirmez, kolaylıkla halledilebilir. Geleneksel saatlerden kayış deri ya da metal bağlantılar olmak üzere kayışları çıkarmak için yapmanız gerekenlere ihtiyaç duymazsınız. Kayışı çıkarmak için Apple Watch‘u elinizde çevirin, saat gövdesinin üst ve alt kenarındaki küçük oval düğmeleri bulun ve kayışı kaydırarak hafifçe parmağınızla bastırın, kayışların tek hareketle çıkacağını göreceksiniz. Kayışlar çıkarıldığında kayışı tutan mekanizmayı, bir yay tarafından gergin tutulan biraz kaldırılmış plastik darbe üzerindedir. Saat kasasındaki düğmeye bastırarak minik plastik kıvrımı bastırın ve bandı saatten ayırın.

Apple Watch Özel Kayışı Takma

Apple Watch Özel Kayışı Takma

Yedek kayışlar iki renktedir: Apple Watch özel kayışları, Apple Watch kasası için entegre ve çıkarılabilir olmayan bir parça içeren komple saat kayışlarıdır. Bu durumda, kayışı takmak, çıkarırken yaptığımız işlemi gibi orijinal kayışı çıkarmak kadar kolaydır ve yeni kayış parçalarını Apple Watch üzerine kaydırırsanız kolayca yerine oturacağına şahit olursunuz. .Çok çeşitli alternatif kayışların yanı sıra normal bir saat kayışı ile Apple Watch’ınızı kullanmak isterseniz eğer, bunun içinde küçük bir ek plastik aksesuar almanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir!  Giyilebilir Teknoloji Ürünleri Nelerdir ?

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın